Blog

Decyzja zapadła: najwyższy czas na remont biura! Zanim jednak umówisz się z ekipą remontującą, zastanów się nad wprowadzeniem poważniejszych zmian. Czy na pewno optymalnie wykorzystujesz całą dostępną przestrzeń biurową? Czy pracownicy są zadowoleni ze swoich stanowisk do pracy oraz części wspólnej? Czy całe biuro tworzy spójną całość i stanowi dobrą wizytówkę twojej firmy? Jeśli odpowiedź
Projektowanie biur typu open space - projektowanie-biur.pl
Jeszcze 20 lat temu praca biurowa wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie; pojawienie się nowych zawodów sprawiło, że coraz częściej akta i szafy z dokumentami zastępowane są przez laptopy. Zmieniła się nie tylko wykonywana praca, ale również potrzeby pracowników i ich oczekiwania. Nowoczesne biuro to już nie tylko biurka i szafki na dokumenty. Nie wiesz, jak
Kompleksowe projektowanie wnętrz biurowych
Jakie jest twoje pierwsze skojarzenie ze słowem „biuro”? Dla większości osób to przestrzeń wypełniona biurkami z komputerami, drukarki i szafy z dokumentami. Jeszcze do niedawna właśnie tak prezentowało się wyposażenie biur. Dołóż do niego niewielkie kwiaty doniczkowe i pionowe żaluzje – oto przepis na standardowe i… nudne biuro. Obecnie wystrój biura nie tylko tworzy jego
Projektowanie biur
Gdyby startupy, czyli młode przedsiębiorstwa opisać w kilku słowach, z pewnością znalazłyby się wśród nich innowacyjność, dynamizm i niezależność. Nie każda nowa firma jest startupem: te charakteryzuje dążenie do szybkiego wzrostu i często działanie w warunkach dużego ryzyka oraz poszukiwanie modelu biznesowego.
projektowanie biur coworkingowych - skontaktuj się z nami
Coworking, czyli idea pracy w wynajmowanej wspólnej przestrzeni biurowej to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Z biur coworkingowych korzystają przede wszystkim freelancerzy: informatycy, przedsiębiorcy, artyści, dziennikarze, ale nie tylko.
Projekt dużego biura open space
Aranżacje wnętrz biurowych już dawno przestały ograniczać się wyłącznie do ustawiania biurek czy wyboru kolorów ścian. Obecnie budynek biurowy pełni funkcję nie tylko użytkową, ale również estetyczną: to sprawia, że projektowanie powierzchni biurowych staje się koniecznością.
Projektowanie biur w Łodzi - Autor: Tomasz Warszewski
Projektowanie wnętrz biurowych już od dłuższego czasu przestało być innowacją, a stało się wręcz koniecznością. Dobry projekt biura uwzględnia potencjał wnętrz, wymagania pracowników oraz najnowsze trendy. Jeśli chcesz, by twoja firma zyskała najmodniejszą wizytówkę i zarazem funkcjonalną siedzibę, wybierz profesjonalne biuro projektowe.
Indywidualne projektowanie biura - sposób, by ukazać koncept marki | projektowanie-biura.pl
Współczesny świat zaciera granice między tym, co konkretne społeczności uważają za dobre i złe praktyki. Niezależnie od realiów, w wielu kwestiach dążymy do uniwersalizacji świata i społeczeństwa. Jasne stało się to, że ważnym elementem tego procesu jest poszanowanie naszej naturalnej różnorodności. Projektowanie biur i koncept firmy również przekładają się na ten schemat. Stworzenie środowiska pracy, które będzie na tyle uniwersalne, żeby zaspokajać zróżnicowane potrzeby pracowników to nie lada wyzwanie.
TOP